Kalkulator Rezerw na świadczenia pracownicze

Kalkulator rezerw na tablecie

Każdemu z naszych Klientów, dla którego wyznaczamy rezerwy na świadczenia pracownicze, udostępniamy nasz Kalkulator Rezerw. Co to w praktyce oznacza? Oznacza to mianowicie, że oprócz tradycyjnego raportu, który podpisze nasz aktuariusz, dodatkowo każdy z Państwa otrzyma dostęp do naszego „narzędzia”.

Kalkulator Rezerw w trzech słowach

szybkość działania

SZYBKOŚĆ

zmiana wskaźników wyceny jednym kliknięciem myszy, a zaktualizowane kwoty rezerw dostępne są już po kilku sekundach


dokładnie te same kwoty trafią później do papierowego raportu

WYGODA

niczego nie trzeba instalować, gdyż do Kalkulatora Rezerw wchodzi się jak na zwykłą stronę internetową


dane do wyceny Klient przekazuje w standardowych Excelach

BEZPIECZEŃSTWO

dostęp otrzymują tylko wskazane przez Klienta osoby, a nasz system sam dba o to, aby zabezpieczyć przesyłane dane


w każdej chwili dedykowany konsultant jest dostępny telefonicznie

Warto wspomnieć, że wielu z Klientów przekazuje nam, że dzięki naszemu Kalkulatorowi Rezerw zaoszczędzili swój czas i zyskali bardzo wygodną możliwość wielokrotnej zmiany wskaźników wyceny. Oczywiście bez dodatkowych kosztów!

To dziecinnie proste!

dzieci bez problemów i z entuzjazmem korzystają z przeglądarki internetowej w laptopie

A czy aby to „narzędzie” nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy czy umiejętności obsługi? Wprost przeciwnie! Jest to naprawdę dziecinnie proste! Wszyscy nasi Klienci bez problemu sobie z nim radzą, a w razie jakichkolwiek pytań nasz dedykowany konsultant zawsze jest dostępny pod mailem lub telefonem.

A czy to narzędzie aktuarialne jest bezpieczne? Tak. To dla nas bardzo ważne, aby przesyłanie danych kadrowo-płacowe spełniało najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wspomnijmy tylko, że nasz system sam dba o to, aby zaszyfrować przesyłane dane oraz zabezpieczyć niepowołany dostęp do niego odpowiednim hasłem. Klient nie musi się tym kłopotać – to nasi informatycy dbają o to bezpieczeństwo.

Co o tym wszystkim sądzą nasi Klienci?

Oto kilka informacji zwrotnych, które przekazali nam na temat Kalkulatora Rezerw nasi Klienci.

Nasze kadry bez problemu szybciutko przygotowały dane pracowników. Choć koleżanka robiła to pierwszy raz, to bardzo szybko się z tym uwinęła. Excel z kalkulatora rezerwowego był bardzo wygodny, bo gdy gdzieś się w nim pomyliła, to od razu błąd kolorował się na czerwono i była wskazówka, co poprawić.

młoda księgowa pochwala Kalkulator rezerw

Do końca czekaliśmy od „spółki matki” na ostateczne dyskonto i zakontraktowane wzrosty płac. Dzięki suwakom w Kalkulatorze mogliśmy te parametry wielokrotnie zaktualizować i raportować „matce” nowe rezerwy. Różnice były naprawdę duże…

Bałam się trochę na początek tego narzędzia, bo wcześniej współpracowałam z aktuariuszem tylko emailem. Okazało się, że niepotrzebnie się stresowałam, bo bardzo miła pani od Halleya wszystko mi wyjaśniła telefonicznie.

Audyt raportu przeszedł bez zastrzeżeń. To były te same kwoty, co wcześniej w Kalkulatorze. Do tego od razu widziałem, jak to wszystko obciąży mi wynik. Mianowicie dla pięciu różnych poziomów dyskonta w ciągu kilku minut Kalkulator sam mi przygotował gotowe księgowania zysków i strat.

Nota do sprawozdania finansowego

Nasz Kalkulator Rezerw udostępnia w okamgnieniu wszystkie wymagane ujawnienia w plikach Excel. Można je po prostu wkleić do noty w sprawozdaniu finansowym. Wygodny format zestawień pozwala także na bezpośrednie księgowanie, bez konieczności ręcznego ich przepisywania.

Standardy rachunkowości dostępne w naszym Kalkulatorze Rezerw

ręka zaznacza, które standardy są dostępne w Kalkulatorze Rezerw?

W przeciwieństwie do uproszczonych darmowych kalkulatorów, dostępnych niekiedy online w ramach reklamy innych firm, nasz aktuarialny Kalkulator Rezerw obsługuje wszystkie występujące w praktyce standardy rachunkowości.

Oczywiście papierowy raport aktuarialny, który następnie podpisuje nasz licencjonowany aktuariusz, będzie również przygotowany w oparciu o standard stosowany przez Klienta. Natomiast my zadbamy o to, aby Kalkulator był tak skonfigurowany, aby Klient po prostu się do niego zalogował i nie musiał już nic specjalnie ustawiać.

Chciałbyś rozpocząć z nami współpracę?

Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę. Wystarczy, że klikniesz przycisk "Proszę o ofertę!" i uzupełnisz znajdujący się tam prosty formularz ofertowy. To tylko pół minuty! Sprawdź nas! Warto!

Przewiń do góry