Analizy statystyczne

analizy statystyczne, szeregi czasowe, notowania giełdowe

Wśród naszych ekspertów są statystycy, matematycy aplikacyjni, matematycy specjalizujący się w ekonomii i ubezpieczeniach, specjaliści z zakresu inżynierii finansowej (quants). Tak bogaty w umiejętności i doświadczenie zespół specjalistów jest w stanie podjąć się szeregu analiz statystycznych z bardzo różnych gałęzi gospodarki.

W naszym portfolio znajdują się m. in. następujące projekty, które realizowaliśmy dla naszych klientów z Polski i zagranicy:

  • analiza zużycia i prognoza zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce, dokonywana głównie metodami szeregów czasowych,
  • analiza orzeczeń ZUS dot. inwalidztwa, niezdolności do pracy oraz do samodzielnej egzystencji, dokonana metodami statystycznym, na potrzeby opracowania tzw. tablic inwalidztwa,
  • weryfikacja stosowanego komercyjnie od lat modelu śmiertelności dla szerokiej grupy zawodowej pracowników umysłowych w Polsce, a następnie wyodrębnienie i skalibrowanie osobnego komponentu, uwzględniającego tzw. ryzyko długowieczności.

Chciałbyś rozpocząć z nami współpracę?

Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę. Wystarczy, że klikniesz przycisk "Proszę o ofertę!" i uzupełnisz znajdujący się tam prosty formularz ofertowy. To tylko pół minuty! Sprawdź nas! Warto!

Przewiń do góry