Dlaczego my?

Sprawdź dlaczego nie jesteśmy zwykłym biurem aktuarialnym!

Stawiamy na szybkość działania. Wyniki możemy przedstawić natychmiast po przesłaniu danych i to przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Zawsze pamiętamy, że po drugiej stronie jest konkretny człowiek, który czeka na wyniki naszych prac i chce je zrozumieć, zanim wdroży je w swojej firmie.

Jesteśmy zespołem ekspertów z zapleczem matematycznym i szerokim doświadczeniem aktuarialnym, finansowym, statystycznym i IT.

Co wyróżnia nas wśród innych biur aktuarialnych?

Wyliczenia rezerw na świadczenia pracownicze i raport możemy udostępnić w kilka minut po przesłaniu nam danych!

Jest to możliwe dzięki Kalkulatorowi Rezerw, który GRATIS udostępnimy Państwu w ramach naszej usługi aktuarialnej, jako dodatek do tradycyjnego raportu z podpisem aktuariusza.

Jednym kliknięciem zmienicie Państwo założenia do wyceny i od razu otrzymacie rezerwy wyliczone na nowo! 

Dzięki naszemu systemowi rezerwy24.pl czas oczekiwania na ponowne przeliczenia rezerw to dosłownie sekundy!

Nasi aktuariusze są jednocześnie właścicielami Halley.pl. To powoduje, że są oni dostępni dla Państwa na wyciągnięcie ręki.

O ile u nas to standard, to inne biura aktuarialne często nie zatrudniają etatowego aktuariusza, w praktyce jest on całkowicie niedostępny dla Klienta, a jego rola sprowadza się do złożenia podpisu pod raportem.

Każdy dzień naszej pracy rozpoczynamy spotkaniem wszystkich członków naszego stałego zespołu. Jest więc i aktuariusz, i prezes, i dyrektor działu aktuarialnego, i pracownicy z działów ofertowania, zbierania danych i wyliczeń.

To powoduje, że jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie podejmować szereg decyzji dotyczących zagadnień, które spływają do nas od Klientów.

Nie trzeba więc czekać na akceptację korporacyjnego Seniora, który wcześniej musi skonsultować ją z dostępnym w przyszłym tygodniu Partnerem, a następnie przekazać ją do działu BOK, który przekaże to Klientowi.

Zamawiacie Państwo u nas raport wg MSR 19? Otrzymacie od nas Państwo raport spełniający MSR 19! Oczywiste? Niekoniecznie…

Wielokrotnie ratowaliśmy naszych klientów, którzy skusili się na „bardzo atrakcyjną ofertę konkurencji”. Tylko że w ofercie drobnym druczkiem było np. napisane, że wyliczenia otrzymają zgodne z MSR 19, ale już bez potwierdzenia, że raport będzie zawierał wszystkie ujawnienia wymagane przez MSR 19. No i audytor zgłosił zastrzeżenie do sprawozdania…

Budowana przez lata renoma i –  zwyczajnie – przyzwoitość i nie pozwalają nam na takie zagrania. Najlepszym dowodem na to są referencje od naszych wieloletnich Klientów.

Opinie naszych Klientów

Poniżej załączamy referencje od niektórych spośród kilkuset naszych Klientów.
Wystarczy kliknąć, aby przekonać się, co o nas piszą!

Wszystkie użyte loga oraz znaki firmowe są własnością ich właścicieli i są użyte tylko w celach informacyjnych.

Halley.pl w liczbach

1
w Polsce system
aktuarialny online
lider na rynku
1 +
lat doświadczenia
w branży
doświadczenie
1 +
zadowolonych
klientów
dbałość o klienta
1 +
zrealizowanych
wycen
zrealizowany projekt

Jeszcze więcej o nas

Jesteśmy innowacyjną firmą aktuarialną z kilkunastoletnim doświadczeniem. Naszymi klientami są zarówno największe polskie grupy kapitałowe, notowane na GPW, firmy z właścicielstwem zagranicznym (z UE ale i np. z USA, Japonii, Korei Pd.), jak i małe i średnie polskie przedsiębiorstwa – państwowe, samorządowe, prywatne.

Jako jedyni oprócz tradycyjnej wyceny rezerw pracowniczych oferujemy naszym Klientom dostęp internetowy do profesjonalnego systemu aktuarialnego rezerwy24.pl, w którym przed końcową akceptacją wyników można samodzielnie i wielokrotnie zmieniać kluczowe parametry wyceny i przy pomocy jednego kliknięcia błyskawicznie zaktualizować wyliczenia.

Ponadto specjalizujemy się w wycenach skomplikowanych instrumentów finansowych, jak np. opcje, kontrakty terminowe, obligacje, czy programy menadżerskie dla kadry zarządzającejMamy też doświadczenie w budowaniu, implementowaniu i wdrażaniu zaawansowanych modeli matematycznych.

Zajmujemy się też doradztwem i outsourcingiem aktuarialnym dla Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz zdobywaniem licencji ubezpieczeniowych (np. dla Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, tj. „TUW”).

Chciałbyś rozpocząć z nami współpracę?

Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę. Wystarczy, że klikniesz przycisk "Proszę o ofertę!" i uzupełnisz znajdujący się tam prosty formularz ofertowy. To tylko pół minuty! Sprawdź nas! Warto!

Przewiń do góry